Blog

E-Hemşire.com

Doktorlar Dizisi Başlıyor

'Doktorlar' dizisi televizyonlara geri dönüyor...

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, son dizisi “Cuma’ya Kalsa” reyting kurbanı olan Aysun Kayacı, eski sevgilisi olan yapımcı Fatih Aksoy’un “Grey’s Anatomy” uyarlaması “Doktorlar” dizisiyle TV’ye dönüyor.

Geçen yıl ekrana veda eden, ancak tekrar bölümleri reytinglerde üst sıralarda yer alınca yeniden çekilmesine karar verilen dizinin eski ekibini bir araya getirmeye hazırlandığını belirten yapımcı Fatih Aksoy, “Dizinin şu ana kadar eski kadrosundan Devrim Nas, Kutsi ve Aysun ile anlaştık. Diğer isimlerle görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

Aysun Kayacı, dizide yine Kader isimli doktoru canlandıracak. ‘Grey’s Anatomy’de Katherine Heigl’in canlandırdığı Izzie karakterinin yerli versiyonunu ete kemiğe bürüyecek Kayacı, ocakta başlayacak dizi için şimdiden hazırlık yapıyor. Kayacı’nın canlandırdığı Kader yeni bölümlerde lenf kanserine yakalanacak.

Izzie’yi canlandıran Heigl’in performansıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında Emmy Ödülü aldığını hatırlatan Aksoy, “İnşallah Aysun da onun kadar başarılı olup ödül alacak. Bu sezon ona çok iş düşüyor. Çünkü lenf kanserine yakalanıyor. Role hazırlanmaya başladı, diyaloglara çalışıyor” diye konuştu.

BLOG KATEGORİLERİ
Evde Bakım HemşireliğiHemşire Çalışma AlanlarıHastalıklar ve Hemşirelik YaklaşımlarıManşet HaberlerSağlıklı BakımAktualiteMakale & Sağlık HaberleriDoğal BakımGüncel DuyurularSağlık PersonelleriMesleki BilgilerHemşirelik MevzuatıHemşirelik YayınlarıHemşirelik Eğitimi Veren Okullar