HEMŞİRE AKLIYLA BAKAR ...

  E-Hemşire
 

YÜREĞİYLE HİSSEDER ...

 

BİLGİSİYLE HAYAT VERİR ...

Türkiye’nin En Büyük
Hemşire Portalına
Hoşgeldiniz
Hemşiremisiniz ?
Hemşiremi arıyorsunuz ?

Doğru adrestesiniz.
ÜYE GİRİŞİ
  Giriş Üye Ol
Hemşire Arıyorum
E-Bülten
Yeniliklerden herkesten Önce Siz Haberdar Olabilirsiniz...
Ad Soyad
E-Posta
 
Hızlı Arama
|
Panel

Panel

Cerrahi Yoğun Bakım Hemşireliği
Cerrahi Yoğun Bakım Hemşireliği İlkeleri, yoğun ya da kritik bakımın dinamik, değişen ve gelişen rolüne paralel olarak ele alınmalıdır. CARE kelimesinde yer alan harflerin her birinin anlamı doğrultusunda hemşirelik aktiviteleri düzenlenmelidir.CClinical Klinik, AAdministrative Yönetim,RResearch Araştırma,EEducation Eğitim.Bu ilkelerin hasta gereksinimlerine göre gerçekleştirilebilmesi için Devamı»»
Vİbro Shape Zayıflama ve Sağlık kemeri ISITMALI SAUNA ETKİLİ - ÇİFT MOTORLU ve LCD KUMANDALI TEK ÜRÜN - Şimdi vücudunuzun biçim alması ve istediğiniz ideal vücuda sahip olmanız Vibro Shape Zayıflama Kemeri ile çok kolay. - Maksimum zindelik ve rahatlık verir. - Ürün ısıtma sistemi ile donatılmış olup elle yapılan masaj tarzında dizayn edilmiş 5 farklı güç ve hız ayarına sahiptir. - Vibro Shape Zayıflama Kemeri ile hedefinize ulaşmak çok kolay. Devamı»»
Eklemlere eklenen baskıyı minimize eden Swing Arm esnetme sistemi... Her türlü kullanıcının ihtiyaçlarına hitap eden eğim, hız ve kilo verme programlar... Tüm bu özellikler ACTIVA tarafından sizin için AC3960 modelinde birleştirildi...Motor Gücü 1,75HP Sürekli, 2,35HPP AzamiBant Yürüme Alanı 43cm En, 130cm BoyEğim 0-10 otomatikHız 0,8-16 kmsaatProgram Özellikleri Devamı»»